logo
KANCELARIE, s.r.o.
Staromestská 3, 811 03 Bratislava

tel.: +421 915 202 193
e-mail: info@kancelarie.sk

Canon inovuje rad tlačiarní i-SENSYS

Malé a stredné firmy stále častejšie hľadajú cenovo výhodné a výkonné riešenia, ktoré by spĺňali ich rozmanité a stále sa rozširujúce potreby. Potrebujú reagovať na rýchlo meniace sa prostredie alebo tlačiť a skenovať dokumenty v zdieľanom pracovnom priestore. Práve pre používateľov zo segmentu SOHO (malé kancelárie/domáce kancelárie) sú určené nové modely tlačiarní radu i-SENSYS, ktoré predstavila spoločnosť Canon Europe. Farebná multifunkcia MF750 a špecializovaná monofunkčná farebná tlačiareň LBP673Cdw sú vybavené novými technológiami v kompaktnom dizajne.

Nové zariadenia i-SENSYS s jednoduchým pripojením ku cloudu, ktoré sú pripravené ihneď po vybalení, umožňujú partnerom maximalizovať predajný potenciál vďaka svojej prehľadnej funkčnosti a flexibilite. Vďaka najnovším funkciám v oblasti zabezpečenia, produktivity a konektivity otvárajú novinky prístup na rastúci trh malých a stredných firiem. Táto modernizácia je súčasťou trvalého záväzku spoločnosti Canon Europe obnovovať rad i-SENSYS.

Canon

Foto: Canon

Hiro Imamura, viceprezident pre marketing a inovácie divízie digitálnej tlače a riešení spoločnosti Canon Europe, uviedol: „Inovácie sú kľúčom k uspokojeniu vyvíjajúcich sa potrieb zákazníkov. Aj preto sme v tomto roku modernizovali väčšinu produktov radu i-SENSYS. Zabezpečili sme tak, aby naše zariadenia reagovali na rastúce požiadavky používateľov a podporili sme tým našu partnerskú komunitu pri rozširovaní trhových príležitostí.“

Prémiové funkcie zvyšujúce kvalitu

S rýchlosťou tlače dosahujúcou až 33 strán za minútu a rýchlosťou skenovania až 100 obrázkov za minútu posúva tento nový rad tlačiarní MF750 produktivitu na vyššiu úroveň. Zariadenie si tiež poradí so širokou škálou médií, takže sa skvele hodí pre tých, ktorí denne pracujú s rôzne veľkými dokumentmi, ako sú účtenky a štítky.

Vďaka jednoduchému nastaveniu krok za krokom a zjednodušenému procesu Wi-Fi môžu používatelia model bez obáv zapojiť a používať bez predchádzajúcich znalostí IT, čo je ideálne pre podniky, ktoré nemajú špecializovanú technickú podporu. Natívne pripojenie ku cloudovým službám DropBox, Google Drive a OneDrive zjednodušuje každodenné pracovné úlohy tým, že umožňuje tlač a skenovanie priamo z cloudového úložiska a zároveň centralizuje správu tlače vďaka podpore Microsoft Universal Print.

Zariadenia sa môžu tiež pochváliť špičkovými bezpečnostnými funkciami, vrátane funkcie tlače zabezpečenej PIN kódom, ktorá obmedzuje prístup k citlivým dokumentom alebo funkcie overenia pri spustení, ktoré zaisťuje, aby zariadenie zostalo chránené pred zneužitím. Nové modely majú tiež menšie rozmery a hmotnosť, čím sa znižuje spotreba CO2 pri preprave. V kombinácii s obalmi vyrobenými podľa zásad udržateľnosti to umožňuje partnerom preukázateľne prispieť k ponuke udržateľnejších produktov.

Hlavné funkcie a vlastnosti tlačiarne i-SENSYS série MF750:

Hlavné funkcie a vlastnosti tlačiarne LBP673Cdw:

Zdroj: Canon