Twin City Tower ziskala WiredScore

19.09.2022

Globálna realitno-poradenská spoločnosť Cushman & Wakefield je ako prvá na Slovensku súčasťou WiredScore akreditovaného profesionálneho programu. Twin City Tower v Bratislave, ktorú má v správe Cushman & Wakefield, ako prvá budova na Slovensku obdržala WiredScore certifikát.

WiredScore je organizácia, ktorá stojí za certifikáciami WiredScore a SmartScore: medzinárodne uznávané systémy hodnotenia digitálnej konektivity a systémy hodnotenia inteligentných budov pre nehnuteľnosti, ktoré pomáhajú prenajímateľom navrhovať a propagovať budovy s výkonným pripojením a inteligentnými funkciami.

Twin City Tower

Zdroj: Cushman & Wakefield Slovakia

Certifikát WiredScore dokazuje, že budova je technicky pripravená a schopná splniť digitálne požiadavky nájomcov. WiredScore spolupracuje s prenajímateľmi a developermi, aby pochopili, zlepšili, propagovali a porovnávali digitálnu konektivitu v ich budovách a projektoch.

Program Accredited Professionals poskytuje vysokokvalitné školenia o vyhodnoteniach a procesoch WiredScore a SmartScore, ktoré jednotlivcom umožňujú radiť developerom, správcom aktív a správcom nehnuteľností, ako navrhovať, stavať a udržiavať kancelárie a rezidenčné nehnuteľnosti, ktoré spĺňajú a prevyšujú potreby nájomcov na digitálnu konektivitu a potreby inteligentných technológií.

„Sme radi, že sme rozšírili certifikáciu pre Twin City Tower, ktorú vlastní The Valesco Group, aby sme okrem BREEAM a WELL poskytovali aj WiredScore. Sme presvedčení, že hodnotenie digitálnej konektivity budovy je jedným z kľúčových faktorov pri výbere miesta kancelárie pre nájomcov. Keďže certifikácia WiredScore je celosvetovo čoraz populárnejšia, umožňuje oveľa jednoduchšie porovnávanie budov z hľadiska digitálnej konektivity a výber takých, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky našich klientov v ére internetu,“ hovorí Iveta Adamcová, Property Manager - Asset Services, Cushman & Wakefield Slovakia.

Zdroj: Cushman & Wakefield Slovakia
 

Prieskum

Top ponuky