Cushman & Wakefield: ocenenie Euromoney

11.10.2019

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) oznamuje, že spoločnosť bola už druhý rok po sebe vyhlásená popredným svetovým realitným poradcom a konzultantom na základe prieskumu v oblasti nehnuteľností, Euromoney 2019. Cushman & Wakefield bola tiež vymenovaná za najlepšieho poradcu a konzultanta v strednej a východnej Európe.

Foto: Cushman & Wakefield

Spoločnosť Cushman & Wakefield sa už druhý rok po sebe umiestnila na prvom mieste za oceňovanie nehnuteľností a po prvýkrát získala prvé miesto v kategórii prenájom a predaj.

„Realitné ocenenia Euromoney sú významnou udalosťou v oblasti nehnuteľností, o ich výsledkoch rozhodujú developeri, poradcovia a banky, uviedol editor Euromoney Clive Horwood. "Gratulujeme spoločnosti Cushman & Wakefield za všetky ich úspechy pri získavaní ocenenia Najlepší globálni poradcovia a konzultanti a za jednoznačné získanie uznania ich kolegov na vysoko konkurenčnom globálnom trhu s nehnuteľnosťami."

V 15. prieskume Euromoney sa zisťovali názory popredných firiem pôsobiacich v oblasti nehnuteľností na celom svete s cieľom určiť, ktoré firmy sú podľa ich názoru najlepším poskytovateľom realitných produktov a služieb na svojom trhu za posledných 12 mesiacov. Na prieskum boli pozvaní poradcovia, developeri, investiční manažéri, banky a koneční užívatelia nehnuteľností.

"Sme nadšení, že nás Euromoney vyhlásilo najlepším globálnym poradcom a konzultantom v oblasti komerčných nehnuteľností" uviedol prezident Cushman & Wakefield John Forrester. „Našich 51 000 zamestnancov po celom svete je každý deň motivovaných poskytovať tie najlepšie služby na dosiahnutie cieľov našich klientov. Dosiahli sme významný pokrok v oblasti našich strategických cieľov, aby sme dosahovali rast a poskytovali prvotriedne služby.“

Zdroj: Cushman & Wakefield

Prieskum

Top ponuky