Nové logo Verbatim a ďalšie novinky

04.06.2024

Verbatim, popredný výrobca produktov na ukladanie dát a príslušenstva, hrdo oznamuje uvedenie svojho nového firemného loga, ktoré predstavuje významný míľnik na jeho ceste k modernosti a globálnemu významu. Nové logo bude prvýkrát verejne predstavené na Computexu v Taipei v dňoch 4. až 7. júna 2024.

Ako spoločnosť s bohatou históriou, ktorá sa datuje od jej založenia v roku 1969, zohral Verbatim kľúčovú úlohu v odvetví dátových úložísk, od výroby diskiet počas revolúcie PC, až po svetovú vedúcu značku optických médií, CD, DVD a Blu-ray a ako poskytovateľ širokej škály počítačových úložných zariadení a príslušenstva.

Logo

Rozhodnutie zmeniť značku, vychádza z odhodlania spoločnosti Verbatim prezentovať sa ako organizácia s progresívnym myslením, ktorá vychádza v ústrety potrebám dnešného digitálneho sveta. Uvedením nového loga, chce Verbatim modernizovať svoj imidž, zjednodušiť svoju vizuálnu identitu a posilniť svoju pozíciu zásadného poskytovateľa úložných riešení a príslušenstva pre každodenný život.

„Naším cieľom pri redizajne loga bolo modernizovať, zjednodušiť a zladiť sa s digitálne riadeným svetom,“ uviedol Clive Alberts, globálny generálny riaditeľ spoločnosti Verbatim. „Prostredníctvom nášho nového sloganu „Anywhere. Everyday. „, staviame Verbatim ako „nevyhnutného“ spoločníka pre každodenný život, či už ide o prácu alebo voľný čas, kdekoľvek na svete.“

Nové logo bude integrované do všetkých platforiem Verbatim, vrátane webových stránok, obalov a marketingových materiálov. Jeho súčasný dizajn odráža neochvejný záväzok spoločnosti Verbatim k inováciám, spoľahlivosti a dostupnosti v prepojenom svete.

„Okrem odhalenia nášho loga sme nadšení, že tento rok na Computexu predstavíme aj rad nových produktov,“ dodal Alberts. „Sú medzi nimi naše novo navrhnuté externé a interné SSD a rad príslušenstva, vrátane prenosných monitorov s vysokým rozlíšením 4K, výkonných nabíjačiek GaN, multifunkčných travel adaptérov, všestranných viacportových USB-C rozbočovačov, sortimentu bluetooth trackerov MyFinder a radu ďalších zaujímavých noviniek.“

Zdroj a grafika: Verbatim

Prieskum

Top ponuky