Vymeňte svoju starú techniku za novú

01.07.2024

Spoločnosť Samsung opäť prichádza s ponukou výhodnej kúpy prémiových smartfónov a tabletov a možnosťou výkupu starých modelov s atraktívnym bonusom. Svojim existujúcim aj novým zákazníkom tak ponúka zhodnotenie starších zariadení a ich výmenu za najnovšie technológie s umelou inteligenciou, ktoré sa takýmto spôsobom stávajú dostupnejšími a vďaka odpredaju aj lacnejšími.

Mať telefón s umelou inteligenciou, ktorá môže ísť všade s vami, je zážitok. Vďaka prevratným funkciám vám pomôže v núdzi, vyhľadá aj nemožné, pomôže s prekladom alebo zásadne vylepší vaše fotky a videá. Predtým, ako sa zákazníci rozhodnú pre najnovší smartfón od Samsungu, môžu si Galaxy AI vyskúšať aj na starších zariadeniach (Android a iOS). Stačí, ak si stiahnu obľúbenú aplikáciu Try Galaxy a otestujú si v nej najnovšie funkcie série Galaxy S24 a simuláciu používateľského rozhrania One UI 6.1. Krátke demonštračné videá im predstavia všetko, čo dokáže pokroková umelá inteligencia a funkcie ako simultánny preklad, asistent pre poznámky, asistent pre písanie a chatovanie, Circle to Search od Google, generatívne úpravy a ďalšie.

Tí, ktorých zaujímajú najnovšie skladacie telefóny ocenia videoprezentácie modelov Galaxy Z Flip5 a Z Fold5. Na iOS je dokonca možné si vyskúšať, aké to je mať v ruke Z Fold5 – potrebujete k tomu 2 telefóny, ktoré priložíte k sebe a simulujete tak veľkosť vnútorného displeja najštýlovejšej skladačky od Samsungu. Stačí naskenovať QR kód a vychutnať si novú éru Galaxy AI.

Atraktívne bonusy

Kúpiť si jeden z prémiových smartfónov Galaxy série S24 alebo Z Fold5/Flip5, prípadne nový tablet zo série Galaxy Tab S9 je teraz viac než výhodné. Stačí odpredať svoj starý telefón, tablet alebo dokonca počítač akejkoľvek značky a získať k výkupu atraktívny bonus. Získať bonus je možné okamžite pri kúpe nového zariadenia v značkových predajniach Samsung, alebo po kúpe u iných predajcov stačí nový telefón alebo tablet jednoducho zaregistrovať v aplikácii Samsung Members.

Kúpte si do 30.6.2024 nový Galaxy Z Fold5 a získajte bonus 200 eur alebo Galaxy Z Flip5 s bonusom 150 eur. Pri kúpe nového tabletu zo série Galaxy Tab S9 do 30.6.2024 získate bonus 150 eur a pri kúpe Galaxy Tab S9+ a Galaxy Tab S Ultra bonus až 250 eur. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového smartfónu Galaxy série S24 do 30.6.2024, získate bonus 120 eur. Cesta k modernému telefónu alebo tabletu od Samsungu s pokrokovou Galaxy AI je naozaj jednoduchá. Viac informácií na www.novysamsung.sk.

Samsung

Postup pre výkup starého zariadenia Samsung a uplatnenie bonusu:

1. Zakúpte si nový telefón série Galaxy S24/Z Fold5/Z Flip5 alebo tablet série Galaxy Tab S9 do 30.6.2024

2. Do 7.7.2024 zaregistrujte nový smartfón alebo tablet v aplikácii Samsung Members v časti „Výhody“. Pri kúpe smartfónu Galaxy série S24 je potrebná registrácia do 14 dní od jeho nákupu.

3. Po schválení registrácie si v aplikácii Samsung Members v registrovanom smartfóne alebo tablete stiahnite unikátny kód. Vložte ho na stránke novysamsung.sk do 31.7.2024. Pri smartfónoch Galaxy série S24 si unikátny kód stiahnite a použite do 14 dní po schválení registrácie.

4. Výkupná suma za staré zariadenie a bonus budú vyplatené po kontrole starého modelu. Starý telefón alebo tablet môže zákazník doručiť aj na výkupné miesto osobne alebo kuriérom. Ak si počas registrácie zvolí osobné odovzdanie, starý telefón posúdia priamo na výkupnom mieste a variabilnú výkupnú cenu za starý telefón vrátane bonusov zákazníkovi vyplatia ihneď. Nemusí tak čakať na bankový prevod alebo kuriéra. Variabilné výkupné ceny a bonusy nájdete tu. Kompletný zoznam výkupných miest nájdete tu.

5. V prípade, že sa rozhodne zákazník pre kúpu v značkovej predajni Samsung, tak odpredaj starého zariadenia prebehne priamo na mieste pri kúpe bez potreby registrácie a čakania. Kompletný zoznam značkových predajní Samsung tu.

Zdroj: Samsung

Prieskum

Top ponuky