Kyocera má Smart Information Manager

06.04.2021

Kyocera Document Solutions Europe, dodávateľ tlačiarní a kancelárskych riešení, prichádza na trh s webovým systémom na správu a digitalizáciu dokumentov a podnikové workflow – KYOCERA Smart Information Manager.

Toto nové riešenie optimalizuje správu informácií nachádzajúcich sa v tlačených dokumentoch a pomáha tak spoločnostiam rýchlo prejsť od papierových dokumentov k ich efektívnej digitalizácii.

Kyocera

Aplikácia KYOCERA Smart Information Manager zachycuje, indexuje a spravuje naskenované dokumenty, obrázky a ďalšie podporované typy súborov a uľahčuje tak ich vyhľadávanie. Určená je najmä pre malé a stredné podniky, ktoré chcú optimalizovať svoje dokumenty a zvýšiť tak celkovú produktivitu.

Michael Powell, softvérový produktový manažér spoločnosti Kyocera Document Solutions Europe, je presvedčený, že tento nový produkt významne posilňuje inovatívne portfólio spoločnosti Kyocera: „Vzhľadom na rastúci dopyt po digitálnych riešeniach a automatizácii je softvér dôležitým bodom v našom celkovom strategickom pláne pre nadchádzajúce roky. Dopyt po inteligentných systémoch na správu informácií neustále rastie. Manuálne pracovné postupy správy dokumentov a vyhľadávanie súborov sú časovo náročné a ich chybovosť je vysoká. KYOCERA Smart Information Manager predstavuje robustné riešenie, ktoré tieto problémy odstráni, súčasne zaistí bezpečnosť informácií a pomôže zvýšiť produktivitu a efektivitu používateľov.“

Ponukou komplexného digitálneho softvéru KYOCERA Smart Information Manager sa snaží Kyocera riešiť vysoké bezpečnostné riziko, ktoré vzniká vďaka rastúcemu množstvu papierových dokumentov a problémom s ich poškodením, stratou alebo odcudzením.

Zakladateľ spoločnosti Kyocera Kazuo Inamori raz povedal: „Je dôležité si udržiavať myslenie, ktoré vždy hľadá spôsoby, ako zjednodušiť zložitosti.“ Dáta sú srdcom digitálneho veku a potreba jednoduchých a ľahko implementovateľných digitálnych riešení, ktoré uľahčujú automatizáciu a zvyšujú bezpečnosť, nebola nikdy väčšia.

Zdroj: Kyocera
 

Prieskum

Top ponuky