C&W: Predstavila novú aplikáciu

28.06.2015

Spoločnosť Cushman & Wakefield, popredná poradenská firma v oblasti nehnuteľností, predstavuje novú aplikáciu pre iPhone. Jej účelom je uľahčiť prístup k zásadným analytickým publikáciám spoločnosti z celého sveta.

Ilustračné foto: Cushman & Wakefield

Aplikácia My C&W Research má zaistiť klientom relevantný obsah včas a priamo. Umožňuje im prístup k analytickým publikáciám a trhovým analýzam z celej globálnej siete firmy a taktiež ich sťahovanie a zdieľanie. Prostredníctvom aplikácie si naviac užívatelia môžu vytvárať osobné súbory. Tie sú prístupné offline a je možné si v nich ukladať obľúbené publikácie.

Aplikácia My C&W Research prichádza v ére vzrastajúceho využívania mobilného internetu na celom svete. Podľa agentúry Štatista sa v roku 2013 na internet pomocou mobilných zariadení pripojovalo takmer 75 % celkovej populácie, ktorá túto možnosť má. Tento počet by sa do roku 2017 mal dramaticky zvýšiť – až na 90 %.

Carlo Barel di Sant’ Albano, generálny riaditeľ pre medzinárodné aktivity spoločnosti C&W, prehlásil: „Naša spoločnosť sa musí prispôsobovať neustálemu vývoju mobilného sveta a čo najlepšie reagovať na vyvíjajúce sa potreby svojich zákazníkov. Naša nová aplikácia My C&W Research ponúka prísun aktuálnych a zaujímavých informácií z najdôležitejších globálnych trhov. Chvíľka venovaná jeho stiahnutiu sa určite vyplatí.“

Aplikáciu je možné stiahnuť prostredníctvom stránok Apple App Store kliknutím na tento odkaz v mobilnom zariadení, prípadne zadaním textu „My C&W Research“ do vyhľadávača na stránkach App Store.

Zdroj: Cushman & Wakefield

Prieskum

Top ponuky